Trendy

Predstavujeme Vám niekoľko aktuálnych trendov...

Uvažujete o nadstavbe ?

Výber partnera pri odpredaji strechy a nadstavbe bytov je jeden z najdôležitejších krokov k vytvoreniu lepšieho a zdravšieho domova. Dovoľte nám predstaviť Vám naše riešenie, ktoré s určitosťou splní vaše očakávania a ktorým môžete len získať: vašu nehnuteľnosť zhodnotíme a vytvorením energeticky účinných riešení ju ozdravíme. Prezrite si náš projekt nadstavby v Starom meste.

Chcete mať v byte príjemnú teplotu ?

Najväčšiu časť energií spotrebovaných v domácnostiach tvorí energia potrebná na vykurovanie, preto je dôležité vybrať si správny zdroj tepla. Prečo byť však závislý od fosílnych palív? A nebolo by príjemnejšie vzduch aj ochladzovať? Moderné riešenie predstavuje tepelné čerpadlo na báze vzduch-voda. Jeho samozrejmosťou je aj šetrnosť k životnému prostrediu. Buďte o krok vpred a majte z toho radosť.

Hľadáte kvalitné a hospodárne riešenie okien ?

Vytrvalé úsilie o ďalší vyšší stupeň kvality prinieslo nový formát v konštrukcii okien. Inteligentná celková konštrukcia profilu okien umožňuje mimoriadne zvýšenie hodnôt tepelnej a zvukovej izolácie, čím zaručuje bezpečie a hospodárnosť. Spolupracujeme so spoločnosťou SILBER, ktorá dosiahla kvalitatívny skok smerom k lepšej kvalite bývania a života.

© 2010 Copyright by Intech Group. Powered by nic.sk.