O nás

INTECH Group  je úspešná obchodno-stavebná spoločnosť so sídlom v bratislavskom Starom meste podnikajúca v oblasti stavebnej, inžinierskej a developerskej činnosti a komplexných stavebných systémov.

Naše pôsobenie sa sústredí na samotné hlavné mesto a bratislavský kraj a zameriava sa na zabezpečovanie komplexnej realizácie stavieb, nadstavieb, rekonštrukcie podkrovných priestorov, stavby a rekonštrukcie rodinných domov, rekonštrukcie a revitalizácie bytových domov, budov a stavieb na kľúč.

Naša vízia sa opiera o našich zákazníkov a ich potreby. Pomáhame im efektívnym spôsobom skvalitniť prostredie, v ktorom žijú, a zvyšovať tak hodnotu ich investície. Naše služby neustále rozširujeme, aby sme stále kvalitnejšie dokázali uspokojiť potreby a túžby našich zákazníkov.

Naším cieľom je vytvárať bezpečné, funkčné, technologicky prepracované a energeticky sebestačné celky šetrné k životnému prostrediu, a preto spolupracujeme s najlepšími odborníkmi a dodávateľmi, ktorí sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a profesionalitou.
Usilujeme sa o to, aby naše činnosti zároveň rešpektovali územný plán danej lokality a nevtieravo zapadli do celkového charakteru okolitého prostredia.

Nami poskytované služby zahŕňajú komplexné riešenia v oblasti prípravy a realizácie stavieb, či už ide o inžiniersku činnosť, stavebné systémy, technologické dodávky alebo realizácie interiérov a exteriérov.

© 2010 Copyright by Intech Group. Powered by nic.sk.